רב לחתונה – כמה זה עולה?

מהו טווח המחירים שנהוג לשלם לרב לחתונה? כאן באתר תמצאו מאמר העוסק בנושא מחירים של רב לחתונה.

בוודאי שאלתם את עצמכם מה העלות של הזמנת רב מחתן. כל מי שקצת חיפש בגוגל "רב לחתונה – מחירים" כמה עולה רב לחתונה, נחשף לקשת רחבה של מחירים. ובכן, קצת סדר בבלאגן.

כאשר אתם נרשמים ברבנות ומשלמים את אגרת פתיחת תיק הנישואין, אתם זכאים לקבל רב מחתן מהרבנות ללא תשלום, אם החתונה נעשית בתחום השיפוט של הרב, אבל עליכם לממן לו מונית שתיקח אותו הלוך ושוב ותמתין לו. אולם נהוג בדרך כלל לשלם לרב ע"פ היכולת של הזוג. הסכום המקובל נע בין 500 ₪ ל- 1000 ₪.

במקרה ואינכם מעוניינים ברב מקדש המוצע לכם ברבנות, אלא מזמינים רב מחתן אחר או רב פרטי, אז כאן טווח המחירים רחב יותר, כיוון שהרב לא עובד רבנות ואינו מקבל משכורת, הוא רשאי לתמחר את השירות שהוא נותן באופן הנראה לו. כמובן, שבמקרה זה הרב ייתן לכם קבלה עבור השרות. השיקולים שעשויים לבוא בחשבון הם: הוצאות הנסיעה, סוג החופה שבה אתם מעוניינים: בליווי שירה או לא, האם הרב מגיע עם ליווי של נגן וכד'. במקרה זה טווח המחירים המקובל נע בין 1000 ₪ ל- 2000 ₪ ויותר.

כמה עולה רב לחתונה?
הרב עקיבא בעת חתימת הכתובה לפני חופה וקידושין

הרב עקיבא – רב מזמר לחתונה במחיר שלכם!

הרב בעל תעודת רבנות ומאושר לעריכת חופות בכל הארץ ע"י הרבנות הראשית, עורך חופות בכל הסגנונות, גם בליווי שירים כבקשת הזוג, עורך חופה אחת בלבד בערב, נפגש עם הזוג לפני החתונה לצורך הכרות ותיאום ציפיות, ניתנת לכם אפשרות גם לבוא ולראות אירוע.

הרב מכוון את הזוג לפני החתונה וזמין לכל שאלה, פתוח לבקשות הזוג ביום המיוחד בחייכם. הרב מלווה זוגות רבים גם לאחר החתונה במתן ייעוץ והכוונה, מתוקף סמכותו גם כמדריך חתנים, ורבים חוזרים אליו לאחר זמן למול את בניהם. משמש גם כמוהל מוסמך.

עובד בכפוף לתנאי החוק, ובהתאם לזאת תינתן לכם קבלה עבור השירות.

רוצים להיפגש?

צלצלו עכשיו: 050-4680100

 

לדף הראשי – רב מזמר לחופה וקידושין

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
סגירת תפריט
Open chat
Powered by