ממליצים

המלצה על רב מזמר מומלץ!!! על חופה בלתי נשכחת

רב לחתונה מומלץ על חופה בלתי נשכחת
התחתנו ב-21/08 באולמי אליבא באופקים בצל המלחמה. הרב עופר עקיבא קידש אותנו וברצוני להודות לו מכל הלב , על החופה המרגשת והקופצנית, על השירה היפה, החופה עברה כ״כ מהנה וכייפית וצעירה וכולם נהנו, ושלא נדבר על הרקדן ששימח אותנו ורקד איתנו ברחבת הריקודים, כולם כולל כולם החמיאו לנו על החופה ! תודה לך מכל הלב, שתזכה למצוות לפרנסה טובה, אתה עושה את זה ביושר ובכיף! תהיה בריא ! רב לחתונה מומלץ!!! תודה .יוגב וסול גורביץ

היה לנו לזכות שכבוד הרב עקיבא הוא זה שקידש אותנו

כבוד הרב עופר עקיבא קידש אותנו וזו הייתה חופה מדהימה המלאה בקדושה, בשכינה בשמחה בהתרגשות ,פשוט הייתה מדהימה ומרגשת. כבוד הרב הוא איש צדיק והיה לנו לזכות שקידש אותנו תחת חופה וקידושין, איש צנוע וענו, בעל הומור ושמחה שגורמת לכולם לשמוח. השירה בחופה הייתה מרגשת וכולם דיברו כמה החופה היתה מרגשת וכמה השירה המרגשת של הרב נגעה ועשתה את החופה עוד יותר קדושה ושמחה. שמחנו שעופר עקיבא קידש אותנו .
מייל: odeliabar3@gmail.com

אודליה ודודו 09.02.2012

הגענו לרב עופר

איש מקסים וצנוע, הגענו לרב עופר לאחר שנפגשנו לפני כן עם רב אחר ולא הייתה כימיה כלל, כשהגענו לרב הוא קיבל אותנו בחמימות ובחיוך רחב, משיחה שאמורה להיות חצי שעה לפחות, נשארנו אצלו שעתיים, האישיות שלו כובשת, הוא הסביר לנו בנועם על כל הלכי טקס הנישואים, והסביר לנו הלכה למעשה מה אמור להיות, סגרנו עם עופר בלי להתבלבל, יש לציין שעופר גם עושה את החתונות בדר"כ באיזור השפלה ולא מגיע למרחקים, הוא הגיע אלינו במיוחד עד ל"גן הקסום" שזה באיזור אבן יהודה, צומת רעננה, דבר שלא היה מובן מאליו, אנשים לא הפסיקו לשבח את טקס החופה, בה הוא משלב שירים בקולו המקסים ותפילה נהדרת… מומלץ בחום!!

תודה על הכל חן&רונית ברששת 4.6.12

כבר מפגישתנו הראשונה

כבר מפגישתנו הראשונה עם כבוד הרב עופר עקיבא ידענו שזהו זה , אדם חייכן , נעים הליכות ומסביר פנים , נעים שיחה , סובלני וסבלני, מדבר בגובהה העיניים , נותן הרגשה קסומה .החופה הייתה מרגשת , הרב דיבר בצורה מאוד מאוד ברורה , קצרה ועניינית החופה הייתה מלווה במעט שירים שהקפיצו את הקהל וגרמו לחופה להראות מיוחדת , לאורך כל החופה כבוד הרב היה מחויך , ממש משתף פעולה עם הקהל , נותן הרגשה גם לקהל וגם לזוג שאין כמותה .מי שרוצה חופה מרגשת , מלאת שמחה , קצרה עניינת וברורה , חופה הכוללת בתוכה שירה נעימה , שיתוף פעולה של הקהל לא יוכל למצוא רב טוב מזה . רב מזמר מומלץ בחום , לא כדאי לפספס!!!!!!!

המלצה חמה על אדם ורב מקסים

התחתנו ב 6.4.2011, ג' בניסן, ב"גבעה בברנר".
פגשנו את כבוד הרב כחודשיים לפני החתונה בחתונה אחרת בה הוא ערך את החופה.
מהרגע הראשון הרגשנו שהוא קורץ מחומר לא רגיל, אדם מקסים, חייכן, בעל גישה מקבלת ומבינה ואינה שופטת אלא מנחה.
בחתונה האורחים החמיאו כי הוא הנחה אותה באופן כייפי ומקסים ובאמת גם אנחנו מתחת לחופה הרגשנו הכי טוב שבעולם ומרוצים עד השמיים.
אנו ממליצים מכל הלב על כבוד הרב כיוון שהוא אדם מיוחד ומקסים .
תהיו בטוחים שהוא לא היה הרב לחתונה הראשון שפגשנו אבל כשפגשנו אותו שנינו ידענו כי הוא הכי מתאים לנו.
לכל המעוניינים, המייל שלנו הוא: elibata0@walla.com תרגישו חופשי לשאול ולהיווכח שאנו אכן כתבנו את ההמלצה.
מאחלים לזוגות שקוראים המון אושר ונחת בבניית ביתכם המשותף.
ולכבוד הרב נשאר לנו לומר רק מילה אחת אבל מכל הלב – תודה !
יערית ואלי באטה.

מאת יערית ואלי באטה

המלצות נוספות