ממליצים

כשנולד בננו הבכור שמחנו מאוד

אך גם חששנו מהברית. כששוחחנו עם הרב עקיבא הוא הרגיע אותנו ואמר את המילים הנכונות. הרב הגיע לברית וביצע אותה במהירות. לא האמנו כמה מהר זה עבר. התינוק היה רגוע לאחר הברית וישן שנת ישרים. הרב עקיבא נתן לנו את הביטחון להתקשר בכל שעה ביממה. הרב בא לבדוק את התינוק יום לפני ברית ויום אחרי להוריד תחבושת. תודה רבה לרב עקיבא ובשמחות נוספות.

רותי וירון שם טוב. rutshem305@gmail.com

אנו משפחת בן דהאן ממליצים על המוהל הרב עופר עקיבא

הרב עקיבא ביצע את עבודתו במסירות ובסבלנות רבה והישרה אווירה של רוגע וביטחון. כבר ביום קודם לברית הרב הכין אותנו לברית תוך מתן הסברים ומענה לכל שאלה והפיג כל חשש. ביום הברית הופיע בזמן שנקבע, נתן מספר מילים בצורה מרגשת, נענה לבקשותינו ודאג לכל פרט כאמור בסבלנות רבה. הרב ביצע את הברית במהירות ובמקצועיות, ולא האמנו כמה מהר זה נגמר. התינוק היה רגוע וישן כמה שעות טובות אחר הברית. הרב אף צייד אותנו בהסברים על הטיפול בתינוק ואיפשר זמינות מירבית בטלפון. ביום לאחר הברית הגיע אלינו הביתה, בדק והוריד את התחבושת, גילה אכפתיות והסביר בצורה מפורטת ונעימה. יישר כוח על הכל!

משפחת בן דהאן

ברצוני להמליץ על הרב עופר עקיבא כמוהל מיומן

המשרה אווירת בטחון ומיומנות רבה. כבר יום לפני הברית הרב ביקר בביתנו, בדק את התינוק וביום הברית ערך טקס מרגש שבמהלכו ביצע את הברית בזריזות ומיומנות . גם לאחר מכן הגיע לבדוק את התינוק והתקשר מספר פעמים לבדוק שהכול בסדר. התחבושת ירדה בקלות וללא דימום ותוך יומיים המקום הבריא. הרב הדריך אותנו לגבי המשך הטיפול והבהיר כל דבר שביקשנו, ואף נתן דף הסבר טיפול לאחר הברית. אני ממליצה בחום רב.

אושרת ויוסי אלמליח oshrat9080@gmail.com

הרב עקיבא !

רצינו להודות לך מכל הלב על מילת בננו היקר דניאל, ואנו ממליצים על הרב עקיבא כמוהל בעל ניסיון, מקצועי. הרגשנו שהילד שלנו בידיים טובות, סבלניות ומיומנות: ברית המילה נעשתה בצורה מהירה מכפי שחשבנו תוך הקפדה על סטריליזציה מושלמת בהתאם לכל כללי הרפואה המתקדמת וכמובן ההלכה. הרב הדגיש שהוא משתמש רק בכלים המאושרים לשימוש ללא שום כלי אחר שגורם צער וכאב לתינוק, והכל נעשה לעיני ההורים והאורחים ולא בהסתר, דבר שהיה לנו מאוד חשוב. המוהל חבש במקצועיות והעניק טיפול מסור לפני ואחרי הברית. יחס אישי, אדיב ומסביר פנים לאורך כל הדרך. תודה רבה על הכל.

משפחת גמליאל, נס ציונה.

Call Now Button