הקודם
הבא

דברי הרב עופר עקיבא

רב לחתונה - הרב עופר עקיבא

מזל טוב! כאן הרב עופר עקיבא,
מוהל מוסמך ע"י הרבנות הראשית ומשרד הבריאות.
לאחר ניסיון של מאות בריתות אשמח ללוות גם אתכם ברגעים המרגשים בהם אתם זוכים להכניס את בנכם בברית, בברית מילה מקצועית ורגועה ע"פ כל כללי ההלכה והרפואה.
השאירו פרטים כאן למטה ואחזור אליכם בהקדם או התקשרו כעת.

אז אם אתם מחפשים מוהל מוסמך, מקצועי ובעל ניסיון רב שנים, רב בסגנון ישראלי, לברית נעימה, מקצועית, עם המון אחריות ואכפתיות לרגע הרגיש ביותר בחיי הנולד, הגעתם למקום הנכון.

השאירו פרטים כאן למטה ואחזור אליכם בהקדם.

קצת עלי.

כשנולד בננו הבכור
שמחנו מאוד

אך גם חששנו מהברית. כששוחחנו עם הרב עקיבא הוא הרגיע אותנו ואמר את המילים הנכונות. הרב הגיע לברית וביצע אותה במהירות. לא האמנו כמה מהר זה עבר. התינוק היה רגוע לאחר הברית וישן שנת ישרים. הרב עקיבא נתן לנו את הביטחון להתקשר בכל שעה ביממה. הרב בא לבדוק את התינוק יום לפני ברית ויום אחרי להוריד תחבושת. תודה רבה לרב עקיבא ובשמחות נוספות.

רותי וירון שם טוב. rutshem305@gmail.com

ברצוני להמליץ על הרב עופר עקיבא כמוהל מיומן

המשרה אווירת בטחון ומיומנות רבה. כבר יום לפני הברית הרב ביקר בביתנו, בדק את התינוק וביום הברית ערך טקס מרגש שבמהלכו ביצע את הברית בזריזות ומיומנות . גם לאחר מכן הגיע לבדוק את התינוק והתקשר מספר פעמים לבדוק שהכול בסדר. התחבושת ירדה בקלות וללא דימום ותוך יומיים המקום הבריא. הרב הדריך אותנו לגבי המשך הטיפול והבהיר כל דבר שביקשנו, ואף נתן דף הסבר טיפול לאחר הברית. אני ממליצה בחום רב.

אושרת ויוסי אלמליח oshrat9080@gmail.com

נולדתי בתל אביב היקרה והאהובה למשפחה תל אביבית מדהימה. כשגדלתי, למדתי בישיבת ההסדר "כרם יבנה" – השלמתי שירות צבאי מלא וחזרתי לישיבה והוסמכתי לרבנות – קיבלתי תעודת רב עיר ומאושר על ידי הרבנות הראשית לישראל, רב לחתונה לערוך חופות בכל הארץ, וכן עם השנים הוסמכתי להיות רב מוהל – לברית מילה.

המשכתי ללימודים באוניברסיטה ואני בעל תואר שני. במשך התואר, התחתנתי בעצמי ואני היום אב לתשעה ילדים מדהימים(!!!).

בואו ניפגש על כוס קפה – נכיר ונשוחח – אני מאמין ששלב ההיכרות לפני טקס ברית המילה הוא החשוב ביותר. זהו בכל זאת הרגע הרגיש ביותר בחיי הרך הנולד, וכן כמובן על אחת כמה וכמה רגע רגיש ביותר עבור ההורים, ובמיוחד האמא.
יחד נוכל להחליט על הסגנון והדרך הנכונה ביותר עבורכם. על הדרך שבה אתם רואים כיצד יתנהל טקס הברית, מי יהיה נוכח, באיזה אולם, כיצד תרצו לערוך את הכל, מהרגע הראשון של תחילת היום, ועד סעודת המצווה שלאחר הברית! במהלך טקס הברית האווירה תהיה רגועה ונעימה, טקס שמח ומרגש, ובו זמנית, טקס קליל ונעים שיעבור בשמחה ובכיף. עבורכם, עבור האורחים שלכם, והכי חשוב: עבור הרך הנולד.

הרב עקיבא הינו רב ומוהל מוסמך שיערוך
עבורכם את טקס הברית כראוּת עינכם.

שאו ברכה לחיים טובים ומאושרים יחד עם המשפחה ולבניין עדי עד!
לטקס ברית עם המון אחריות, השאירו פרטים כאן למטה ואחזור אליכם בהקדם,
עופר עקיבא.

מוזמנים לבקר בפרופיל שלנו באתר הרב.

 

הידעת?
הרב עקיבא הוא גם רב מוסמך לחופה!
בקרו באתר רב לחופה של הרב עקיבא.

נולד לכם בן? מזל טוב!